У кілограмовому металевому зливку 700 г срібла. Решта маси - мідь. На скільки грамів більше у

зливку срібла, ніж міді?

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатов Дмитрий.
Знаходимо масу міді у зливку: 1000 г - 700 г=300 г Знаходимо різницю мас срібла та міді: 700 г - 300 г=400 г Відповідь: у зливку срібла більше ніж міді на 400 грамів
Отвечает Беззубик Ксения.
Масса меди 1000-700=300(г) т.е. меди меньше на 700-300=400(г)