Саша назберав підберезників на 10 меньше ніж підсосників, а підсосників на 10 меньше ніж білих

грибів. Підберезників виявилось 10 штук. Скільки підсосників і скільки грибів знайшов Сашко?

Ответы на вопрос

Отвечает Яскевич Таня.

Ответ:

Відповідь: Підсосників - 100 штук

Білих грибів - 1000 штук

Пошаговое объяснение:

Нехай підберезників х штук, тоді підсосників 10х штук

Якщо х=10, то

10х=10*10=100 - штук підсосників

Нехай підсосників х штук, тоді білих грибів 10х штук

Якщо х=100, то

10х=10*100=1000 - штук білих грибів