Знайдіть корінь рівняня 5х-60=12-х СРОЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Рязанцева Рада.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение

Ікси вліво, все інше вправо, виходить 6х = 72

х = 72/6

х = 12

Отвечает Мыхалчыч Витя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

5х-60=12-х

переносимо 12-х в праву строну рівняння:

5х-60-12+х=0

6х-72=0

переносимо числа без х вліво:

6х=72 (мінус біля 72 змінюється на плюс)

х=72/6

х=12