дві бджоли рухаються по суміжних сторонах прямокутної рамки зі швидкостями 3 см/хв і 4см/хв. Перша

бджола перебувала на відстані 21 см від вершини, а друга на відстані 28 см від вершини. Через який час відстань між бджолами буде 5 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маленчук Настёна.

Відповідь: 2хв

Покрокове пояснення:

1) 28-21=7 см відстань між бджолами на початок

2) 7-5=2 відстань, яку необхідно здолати, щоб виконати умову

3) 4-3=1 см/хв швидкість зближення бджіл

4) 2:1=2 хв.