Середнє арифметичне двох чисел , одне з яких в п'ять разів менше за друге , дорівнює 9. Знайдіть

менше з цих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Авраменко Максим.
Одно число - х
Второе - 5х
(5х+х)/2=9
5х+х=9*2
6х=18
х=3
Меньшее число 3
Большее 5*3=15