довжини сторін трикутника виражаються трьома послідовними натуральними числами. Знайдіть їх якщо

периметр трикутника становить 30 см, ПОМОГИТЕ ПРОШУ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сушков Евгений.

Ответ:

9 см, 10 см, 11 см

Объяснение:

Складемо рівняння:

x+x+1+x+2=30

3x+3=30

3x=30-3

3x=27

x=27/3

x=9

x+1=10

x+2=11