власна швидкість човна дорівнює 15 6 км/год швидкість течії 2,8 км/год знайди швидкість човна за

течією і проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Конышев Степа.

Відповідь:

по течению - 15,6 + 2,8 = 18,4 км/час

против течения - 15,6 - 2,8 = 12,8 км/час

Покрокове пояснення:

Отвечает Макшаков Антон.

Відповідь:

V пр.теч. = 12,8 км/год

Пошаговое объяснение:

Якщо човен пливе проти течії, то його швидкість буде зменшена на швідкість течії річки.

V пр.теч. = 14,6 - 1,8 = 12,8 км/год

Покрокове пояснення: