Відстань між містами 420км. На зустріч один одному виїхало 2 авто. Швидкість першого з них на

10км/год більша. Знайти їх швидкість якщо вони зустрілись через 3 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Відповідь:75; 65 км/год

Покрокове пояснення:

Х швидк, 2-го авто

Х +10 швидк. 1-го авто

х +(х+10) = 2х + 10 швидк. Зближення

S=V*t

3(2х+10) = 420

6х +30=420

6х=420-30

6х=390

x=390:6

х=65 км/год швидк. 2-го авто

х+10 = 75 км/год швидк. 1-го авто