Розв'яжіть задачу з помощю рівняння. Умову тоже напішите пж! Одну сторону квадрата збільшили на

20%, а другу - на 60%. У результаті отримали прямокутник з периметром 84см. Знайди сторону квадрата. Помогіте пж! Умоляю!

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Татьяна.

Ответ:

20:60=394:3=28

Пошаговое объяснение:

Не знаю

Отвечает Белка Кирилл.

Ответ:

15см

Пошаговое объяснение:

нехай сторона квадрата х см. одна сторона квадрата беремо за 1, її збільшили на 20%= 0,2, сторона прямокутника стала 1+0,2=1,2х, а іншу на 60%=0,6, інша сторона прямокутника стала 1+0,6= 1,6х

Р=(а+б)*2

(1,2х+1,6х)*2=84

2,8х*2=84

5,6х= 84

х=15