Першого дня купили 4,2 кг борошна, що на 3,25 кг менше ніж другого. За третій день купили ще 10,7

кг борошна. Скільки кілолограмів борошна купили за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Камалеев Марат.
1) 4,2+3,32=7,52 (кг) ІІ дня

2) 4,2+10,7+7,52=22,42 (кг) разом

Відповідь: за три дні купили 22,42 кг.

Отвечает Атаев Асхаб.

Ответ:

22,35 кг        

Пошаговое объяснение:

I д. - 4,2 кг бор

II д. - ?, на 3,25 кг більше, ніж І д.

III д. - 10, 7 кг бор

Всьго  за три дні - ?

1. 4,2+3,25 = 7, 45 кг - ІІ д.

2. 4,2 + 7,45 + 10,7 = 22,35 кг