Функцію задано формулою у = х /3 + 4. Знайти значення аргументу, при якому значення функції

дорівнює 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фиохина Милена.

Ответ:

Ответ: х=-6

Пошаговое объяснение:

2=х/3+4

2-4=х/3

-2=х/3

х=-2*3

х=-6