В одній корзині в 3 рази більше яблук, ніж у другій. Коли з першої корзини взяли 5 кг яблук, а в

другу поклали 3 кг, то в обох корзинах яблук стало порівну. Скільки кг яблук було в кожній корзині спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.

Ответ:

х -кг яблук у 2 кошику

3х - кг яблук в 1 кошику

3х-5 = х + 3

2х = 8

х = 8/2 = 4 кг яблук у 2 кошику

4х3 = 12 кг яблук в 1 кошику

Якщо допоміг постав лайк :)

Якщо не правильно извени (