3. Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 4,45. Знайдіть перше число, якщо друге число дорівнює

5,2​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(Х+5,2):2=4,45

Х+5,2=4,45*2

Х+5,2=8,9

Х=8,9-5,2

Х=3,7