Вказати всі корені рівняння (х4 -81):(х+3)=0 Х4-х в четвертій степені. Треба срочно! Дам 10

баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишанова Арина.

( х4 - 81 ) : ( х + 3 ) = ( х - 3 ) ( х + 3 ) ( х + 3 ) ( х - 3 ) : ( х - 3 ) = х3 - 3х2 - 9х + 27