Довжина кобри становить 15 % довжини удава, а удав у 1,5 раза коротший від акули. Знайти довжину

акули, якщо довжина кобри становить 1,5 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Межуев Данил.

Пошаговое объяснение:

1,5:15*100=10(м) - довжина удава

10*1,5=15(м) - довжина акули