Ткацька фабрика 5 днів випускала по 4650м тканини.Ательє закупило 3250м, а 4/5 тканини , що

залишилася , відправили до магазину .Скільки метрів тканини відправили до магазину ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лежанкин Антон.

Відповідь: до магазину відправили 1120 м тканини

Покрокове пояснення:

1)4650-3250=1400 (м)

2)1400÷5=280 (м)

3)280×4=1120 (м)