Решить задачу дріт довжиною 624 м розрізали на дві частини перша частина у 5 разів коротша за

другу. Знайдіть довжину кожной частини. Решить рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Погуральська Люба.

Ответ:

104 і 520

Пошаговое объяснение:

х- перша части дроту, 5х - друга частина     х+5х=624     6х=624   х=624:6        х= 104 -перша частина дроту   624-104 =520  або 104*5 =520