Дріт довжиною 624 м розрізали на дві частини перша з яких в 5 разів довша від другої. Знайдіть

довжину першої частини Пожалуйста решите срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Илья.

Ответ:

520м и 104 м

Пошаговое объяснение:

1 часть = 5х м

2 часть = х м

Вся длина = 624 м

5х + х = 624

6х = 624

х = 624 : 6

х = 104

1 часть = (5х) = 5 * 104 = 520 м

2 часть = (х) = 104 м

Проверка:

520 + 104 = 624