Дріт довжиною 355 м розрізали на дві частини, перша з яких у 4 рази коротша від другої. Складіть

рівняння до умови задачі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботаев Миша.

Відповідь:

X+4X=355

Покрокове пояснення:

Нехай коротша частина дроту=X м, тоді довша=4X м. Їх сума=355 м.

X+4X=355

5X=355

X=355÷5

X=71—коротша частина.

Тоді довша—71×4=284 м.

Можна перевірити:

71+284=355 м.

Отже все правильно.