Дмитрик подивився три серії мультфільма. Перша серія тянулась 2/5 усього часу, друга - 30% усього

часу і третя серія - решту 30 хв. Скільки хвилин йшов мультфільм

Ответы на вопрос

Отвечает Соснин Василий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2/5= 20%

1. 20+30=50(% )- тянулись дві серій разом

2. 100-50=50(%)- -третя серія

3. 30:50*100= 60 (хв)-йшов мультфільм