Скільки двоцифрових чисел можна утворити з цифер 2,3,4?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

Розміщення без повторень з 3 елементів по 2 А(n,k) де n=3, a k=2

A(n,k) = n! / (n-k)!

A(3,2) = 3! / (3-2)! = 3! / 1! = 3*2*1/1 =6