З деякого пункту в одному напрямку одночасно виїхали два мотоциклісти. Швидкість одного становить

35 км\год, а швидкість іншого – 80% швидкості першого. Яка відстань буде між ними через 5 год? Хелп людиии помогите плизззз​

Ответы на вопрос

Отвечает Вырупаева Софья.

Відповідь:35

Покрокове пояснення:

1) 35/100*80 = 28 км/год швидкість другого мотоцикліста;

2) 35*5=175 км проіде перший мотоцикліст за 5 год;

3) 28*5=140 км проіде інший мотоцикліст за 5 год;

4) 175 - 140 = 35 км буде відстань між ними через 5 год

Отвечает Белый Иван.

Ответ:35 км

Пошаговое объяснение:

1)35/100=0,35-1%

2)0,35х80=28 км

3)35х5=175 км-1 мотоциклист

2)28х5=140 км-2 мотоциклист

4)175-140=35 км