ПЖ ПО БЫСТРЕЁ Середній вік 11 футболістів команди становить 22 роки. Під час гри одного з

футболістів було виведено з поля, після чого середній вік гравців, які залишилися, став дорівнювати 21 року. Скільки років футболісту, який залишив поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Илюхин Макс.

Ответ:

32 Роки.

Пошаговое объяснение:

1) 22 • 11 = 242 (p.) - загальний вік усіх 11 футболістів.

2) 21 • 10 = 210 (р.) - загальний вік усіх 10 футболістів, що залиши лись на полі.

3) 242 - 210 = 32 (р.) - вік вилученого футболіста.

Відповідь. Вік вилученого футболіста - 32 роки.