Середній вік 11 футболістів команди становить 22 роки. Під час гри одного з футболістів було

виведено з поля, після чого середній вік гравців, які залишилися, став дорівнювати 21 року. Скільки років футболісту, який залишив поле?

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлина Алёна.

Відповідь:

32 років

Покрокове пояснення:

1) 22*11=242( років) в сумі у 11 футболістів

2) 11-1=10 (футболістів) стало після виведення 1 гравця з поля

3) 10*21=210(років) сума всіх років в 10 футболістів

4) 242-210=32 (роки) футболісту який залишив поле

Отвечает Воронков Максим.

Ответ:

11 · 22 = 242 (роки). Вік десяти футболістів команди становить в сумі: 10 · 21 = 210 (років). Отже, вік виведеного гравця становить: 242 – 210 = 32 (роки).