6% від 12 12:100·6=0,12·6


Ответы на вопрос

Отвечает Лашкевичева Илона.

Ответ:

6%=0.06

Пошаговое объяснение:

  1. 6%=0.06
  2. 0.06×12=0.72
  3. 0.72=0.72
  4. дай лучший ответ
Отвечает Закатова Вероника.

Ответ:

6% від 12 = 0,72

Пошаговое объяснение:

12:100·6=0,72

спочатку взнаємо 1% від 12 (12:100=0,12)

потім множимо цей процент на потрібну кількість процентів тобто на 6 (0,12·6=0,72)