Знайти периметр чотирикутника, якщо в нього можна вписати коло: У трапеції бічні сторони 3см 11см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Голоктионова Настя.

Ответ:

Периметр чотирикутника-28см.

Пошаговое объяснение:

Заданий чотирикутник- це трапеція за умовою задачі. Коло можна вписати в трапецію тільки тоді, коли сума її бокових сторін дорівнює сумі основ.

Сума бокових сторін трапеції3+11=14(см)

Сума основ трапеції дорівнює сумі бокових сторін, тобто- 14 см.

Периметр фігури- це сума всих її сторін. Периметр заданого чотирикутника-трапеції дорівнює сумі бічних сторін плюс сума основ. 14+14= 28(см)