периметр прямокутника дорівнює 24 см що становить 8/3 його довжини. Знайдіть ширину цього

прямокутника. АААААА ПАМАГИТЕЕ!!!!!!((((

Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Витя.

Ответ: длина равна 24:8/3=24*3/8=3*3=9 см. Ширину ищем как 24=2*(9+х)=18+2*х или 2*х=24-18=6 или х=3 см.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кузубова Катюха.

Ответ:

3 см

Пошаговое объяснение:

24=8/3

24/8=3

3*3=9 см це одна довжина

У периметры 2 ширини та 2 довжини

Тому сума 2 ширин дорівнює:

24-(9*2)=6 см

Тепер з-найдемо одну ширину:

6/2=3 см