Пароплав, власна швидкість якого 22 км/год, пройшов за 1 год 15 хв за течією річки таку ж

відстань, як і за 1 год 30 хв проти течії. Якашвидкість течії річки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Наумчик Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 год 15 хв = 1 1/4 год = 1,25 год

1 год 30 хв = 1 1/2 год = 1,5 год

1,25*(22 + x) = 1,5*(22 - x)

27,5 + 1,25x = 33 - 1,5x

1,25x + 1,5x = 33 - 27,5

2,75x = 5,5

x = 5,5 : 2,75

x = 2км/ч скорость течения реки

Отвечает Кащенко Евгений.

1,25*(22 + x) = 1,5*(22 - x)

27,5 + 1,25x = 33 - 1,5x

1,25x + 1,5x = 33 - 27,5

2,75x = 5,5

x = 5,5 : 2,75

x = 2 км/ ч