Васі виставили річні оцінки з 12 предметів. Його середній бал дорівнював 6,5. За скількох предме-

тів йому треба підвищити оцінки на один бал, щоб його середній бал став 7?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Наталья.

Ответ:

6.5*12=78

7*12=84

84-78=6

Відповідь:з 6предметів