Скласти рівняння до задачі: Середнє арифметичне чисел 5,7 і х дорівнює 2,5. Знайдіть число х.


Ответы на вопрос

Отвечает Бурлаков Александр.

Відповідь: -0,7

(5,7 + х)/2 = 2,5

5,7 + x = 5

x = 5 - 5,7

x = -0,7