Поїзд їхав 2 год зі швидкістю 60 км/год і 3 год зі швидкістю 50 км/год. Знайдіть його середню

швидкість протягом усього шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ксюша.
2*60=120км
3*50=150км
120+150=270км за весь час
2+3=5год весь час
270/5=54км/год - сер швидкість протягом усього часу