З двох міст назустріч один одному виїхало два автомобіля і зустрілись через 3,5 години. Перший

автомобіль їхав на 34 км/год швидше другого. Яка швидкість кожного автомобіля, якщо відстань між містами 693 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плинин Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай швидкість другого автомобіля - х км/год, тоді за 3,5 години він проїхав 3,5х км, а перший 3,5(х+34) км Складемо рівняння:

3,5х + 3,5(х+34)= 693

3,5х +3,5х + 119= 693

7х= 693 - 119

7х= 574

х= 574 : 7

х= 82 км/год швидкість другого автомобіля

х+34= 82 + 34= 116 км/год швидкість першого автомобіля