Відстань між двома містами потяг подолав за 7 годин а легковий автомобіль- за 3 год. Знайдіть

швидкість потяга і швидкість автомобіля якщо швидкість потяга менша від швидкості автомобіля на 36км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Шнайдер Кристина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость поезда, км/ч.

7x=3(x+36)

7x=3x+108

4x=108

x=108/4=27 км/ч - скорость поезда.

27+36=63 км/ч - скорость автомобиля.