У Каті в 3 рази більше цукерок ніж у Олі,а у Даринки на 9 цукерок менше ніж у Олі.Скільки цукерок

було у кожної дівчини?Якщо разом у них 61 цукерка

Ответы на вопрос

Отвечает Войцехович Андрій.

Ответ:

14 цукерок у Оли

42 цукерки у Кати

5 цукерок у Даринки

Пошаговое объяснение:

Пусть у Оли х цукерок, тогда у Кати цукерок и у Даринки х-9 цукерок.

Всего цукерок 61 штука.

Составим уравнение:

х + 3х + х - 9 = 61

5х = 61 + 9

5х = 70

х = 70/5

х = 14 цукерок у Оли

14*3 = 42 цукерки у Кати

14 - 9 = 5 цукерок у Даринки

-------

14 + 42 + 5 = 61 цукерка у всех вместе