Для приготування 20 однакових калачів потрібно стільки ж тіста, скільки для 25 однакових булочок.

Яка маса цього тіста, якщо на 1 калач йде на 12 г тіста більше, ніж на одну булочку? Допоможіть, будь ласка, пошвидше...

Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.

Ответ:

1.2 кг тіста

Пошаговое объяснение:

Нехай на одну булочку іде х г тіста. тоді на калач іде х+12 г тіста. Складемо рівняння за даними задачі:

20(х + 12) = 25х

20х + 240 = 25х

5х = 240

х = 240/5

х = 480/10

х = 48г

Отже маса тіста дорівнює 48 * 25 = 1200г или 1.2 кг