Одна сторона трикутника у 5 разів менша за другу і на 28 дм менша за третю. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр 84дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Курьянов Арсений.

Пошаговое объяснение:

пускай сторона х

другая 5х

третья х+28

х+5х+х+28=84

х=8 первая сторона

5×8=40 вторая сторона

8+28 = 36