СРОЧНО 2 книжки і 3 зошити коштують 97,5грн, а одна книжка коштує стільки ж, скільки 18 зошит

Ціна 1 книжки...Ціна 1 зошита...​

Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.

Відповідь:45грн; 2,5грн.

Покрокове пояснення:

Нехай ціна книжки х, а ціна зошита - у. За умовою х=18у. 2 книжки коштують 2х, а 3 зошити 3у. За умовою: 2х+3у=97,5

Маємо систему рівнянь:

х=18у

2х+3у=97,5

36у+3у=97,5

39у=97,5

у=97,5:39

у=2,5 грн. ціна 1 зошита

18*2,5=45 ціна 1 книжки.