Оберіть рівняння які отримаємо з даного після перетворень 7х-2=18-3х


Ответы на вопрос

Отвечает Абилмаджин Ахат.

Ответ:

x=2

Пошаговое объяснение:

7x-2=18-3x

7x+3x=18+2

10x=20

x=20:10

x=2

Отвечает Коновалова Милана.

Ответ: х=2

Пошаговое объяснение: удачи!

7х-2=18-3х

7х+3х=2+18

10х=20

х=20:10

х=2

__________ проверка:

7*2-2=18-3*2

   12=12