Автомобіль проїхав 2 год зі швидкістю 69,6 км/год,і 3 години зі швидкістю 74,2 км/год. Знайди його

середню швидкість на всьому шляху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

72.36

Пошаговое объяснение:

S =(2*69.6+3*74.2) = 361.8 км

T=2+3 =5 год

V=S/T=72.36 км/год