Одне з двох чисел на 4 менше за інше. Їх сума дорівнює 36. Знайти добуток даних чисел.​


Ответы на вопрос

Отвечает Запоточна Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Позначимо одне число х,інше відповідно х-4,за умовою,тоді:

х+х-4=36

2х=40

х=20

Отже,х=20,х-14=16

Добуток = 20*16=320

Була рада допомогти, сподіваюсь, що відповідь буде найкращою ❤️ Зичу удачі ✨