У 50г води розчини 5г солі. Знайдіть масову частку солі в отриманому розчині​


Ответы на вопрос

Отвечает Абалина Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 5 г

m(р-ля) = 50 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 5 г + 50 г = 55 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 5 / 55  *100% =9%