Розв’яжіть рівняння : 0,6 (2y – 11) = 0,4 (y-7) – 7, 48 поможіть розвязати рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Лайтар Іван.

Ответ:

у = -4,6

Пошаговое объяснение:

0,6 (2у - 11) = 0,4 (у - 7) - 7,48

1,2у - 6,6 = 0,4у - 2,8 - 7,48

1,2у - 0,4у = 6,6 - 2,8 - 7,48

0,8у = -3,68

у = -4,6