Визнач кількість коренів квадратного рівняння: 22x2+4x+6=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Панькова Вика.

Ответ:

Нет корней

Пошагово

 {22x + 4x} + 5 = 0

d =  {b}^{2}  - 4ac =  {4}^{2}  - 4 \times 22 = 16 - 424 < 0

Нет корней