Пожалуйста, помогите! складіть рівняння дотичної до графіка функціїf(x)=¾х⁴-2х в точці з абсцисою

х0=2​

Ответы на вопрос

Отвечает Лавреженкова Светлана.

Ответ:

y = 22x - 36

Пошаговое объяснение:

f(x) = \frac{3x^{4} }{4} - 2x;x_{0} = 2

f(x)^{'} = 3x^{3} - 2

f(x_{0} )^{'} = f(2)^{'} = 3 * 2^{3} - 2 = 24 - 2 = 22

f(x_{0} ) = f(2) = \frac{3 * 2^{4} }{4} - 2 * 2 = 12 - 4 = 8

y = 22(x - 2) + 8 = 22x - 44 + 8 = 22x - 36