СРОЧНО ПЖ Набір для малювання що складається з кольорових олівц та альбому коштує 88,4 грн. Ціна

вівці на 36 грн більше за ціну альбому яка ціна кольорових олівців та альбоми окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Башерева Стефания.

Ответ:

62,2

Пошаговое объяснение:

1)88,4-36=52,4(грн)

2)52,4:2=26,2(грн)

3)26,2+36=62,2(грн)