Ширина прямокутного парам лепіпеда деревнює 3, 6 см, що становить 0,36 його довжини, а висота

становить 0,42 довжини. обчисліть об'єм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Зубак Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 3,6 : 0,36 = 10 (см) - длина

2) 10 : 0,42 = 10 : 42/100 = 10 * 100/42 = 1000/42 = 500/21 = 23. 17/21 (см) - высота

3) 3,6 * 10 * 23. 17/21 =

3. 6/10 * 10 * 23. 17/21 =

36/10 * 10/1 * 500/21 =

36/1 * 500/21 = 12/1 * 500/7 = 6000/7 = 857. 1/7 (см³) - объём