Знайдіть число якщо 1) 12% цього числа =4,82) 104% цього числа =260(срочно)​


Ответы на вопрос

Отвечает Казарина Юлия.

Ответ:

1)40

2)250

Пошаговое объяснение:

1)12/100=4,8/x

2)104/100=260/x