3. До магазину завезли кавуни й дині, причому дині становили 35 % завезеного. Кавунів було на 126 ц

більше, ніж динь. Скільки всього центнерів кавунів і динь завезли до магазину? По діях і з поясненнями будь ласка!​

Ответы на вопрос

Отвечает Житник Анастасія.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35% = 35 : 100 = 0,35

Всего центнеров - х

Дыни - 0,35х

Арбузы - 0,35х + 126

0,35х + 0,35х + 126 = х

0,7х + 126 = х

0,7х - х = -126

-0,3х = -126

х = -126 : (-0,3)

х = 420

Всего центнеров (х) = 420 ц

Дыни (0,35х) = 0,35 * 420 = 147 ц

Арбузы (0,35х + 126) = 147 + 126 = 273 ц

147 + 273 = 420

Отвечает Каримова Эльнура.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай всього кавунів і динь завезли - х ц, тоді   динь завезли- 0,35х ц

а  кавунів завезли  0,35х+126 ц

Складемо рівняння :

0,35х+0,35х+126 = х

0,7 х -х= - 126

-0,3х = - 126

х= 126 : 0,3

х= 420 ц стільки всього центнарів кавунів і динь завезли до магазину