Знайдіть корінь рівняння (15,84-х) : 3,6 = 2,07​


Ответы на вопрос

Отвечает Бегунова Даша.

Ответ:

8,388

Пошаговое объяснение:

15.84-x=2.07*3.6

15.84-x=7.452

x=15.84-7.452

x= 8,388