ПЕРША сторона трикутника в 6 разів довша за другу і на 1 см довша за третю. Згайти довжину сторін

трикутника, якщо його перимитр дорівнює 64см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Женя.

Нехай х - друга сторона, 6х - перша сторона, 6х-1 - третя сторона. Оскільки периметр трикутника = 64 см, то запишемо рівняння:

6х+х+6х-1=64

13х=65

Х=5.

Отже,

6×5=30(см)-довжина першої сторони;

Х=5(см)-друга сторона;

6×5-1=29(см)-довжина третьої сторони.